Dynastia miziołków test ze znajomości lektury

Pobierz

Udostępnij.. 2 Obserwuj autora.. Akcja utworu "Dynastia Miziołków" autorstwa Joanny Olech rozgrywa się w czasach współczesnych.. Co Miziołek dostał na mikołajki od rodziców?Rozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady cz. III: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotemTesT Dynastia Miziołków - przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Dynastia Miziołków" Joanny Olech.. Oznacza to przede wszystkim, że narrator wypowiada się w pierwszej osobie i jest głównym bohaterem utworu.Plik test ze znajomości treści lektury dynastia miziołków.pdf na koncie użytkownika georgesstewart • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W wierszu " Dwa wiatry", jeden wiatr w polu wial, a drugi wiatr gdzies gral.imie i nazwisko ,,Dynastia Miziolkow"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidlowej odpowiedzi..

W opracowaniu: - test ze znajomości lektury.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. List od Mamiszona - Poprawiamy interpunkcję; List od Klaksona - Poprawiamy ortografię; Postaci historyczne i części mowy - Łamigłówka // odp.Dynastia Miziołków.Test: "Dynastia Miziołków" Powodzenia!. a. Mamiszon b. Piroman c. Miziołek 2 "Dynastia Miziołków" to?. j.Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.. Mój wynik: 14/15.. Jak miał na imię kolega Kaszydła ze szkoły?. a) Jan Brzechwa b) Joanna Chmielewska c) Joanna Olech d) Marcin Kozieł 2) "Dynastia Miziołków" ma formę: a) opowiadania b) baśni c) legendy d) pamiętnika 3) Miziołek mieszka: a) w Opolu b) w Krakowie c) we Wrocławiu d) w Warszawie 4) Przyjaciele Miziołka to: a) Fifa, Klakson, .Z jakiego miasta i w jakim celu do domu Miziołka przyjechało wujostwo z upiornym Damiankiem?. Dynastia Miziołków".. Jaką legendę opowiedział Bartkowi.Książka Od deski do deski.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Odpowiedziecie ?. Dynastia Miziołków to powieść napisana w formie pamiętnika.. Która dziewczynka podobała się i Fifie, i Miziołkowi?. Rozwiąż test!Test z Lektury Dynastia Miziołków.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Władca Lewawu test znajomości lektury.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!imię i nazwisko ,,Dynastia Miziołków"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidłowej odpowiedzi..

- notatki z lektury.

3 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Zobacz quiz: "Dynastia Miziolkow".Lektura Dynastia Miziołkow !. - mnóstwo kart pracy służących jako zadania domowe, kartkówki czy sprawdziany.Tak to właśnie jest z bliskimi Miziołka, głównego bohatera zabawnej książki dla dzieci autorstwa Joanny Olech.. Pamiętnik f. Baśń 3.Jak nazywają się przyjaciele Miziołka?. Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej "Władca Lewawu" D. Terakowskiej.Władca Lewawu - sprawdzian ze znajomości lektury.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dynastia Miziołków Joanny Olech.. 1.Kto jest narratorem (opowiada)?. 3 lata temu.. Młody Miziołek załamuje czasami ręce nad swoimi krewnymi - nieznośnymi siostrami: Małym Potworem czyniącym .Allegro.. a) Pompejusz b) Ken c) .Dynastia Miziołków - test wiedzy.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. W jaki sposób Bartek wydostał się z pajęczyny ?. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Od deski do deski to publikacja przeznaczona dla uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej, dotycząca lektur omawianych w klasach 4-6.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?.

Joanna Olech, "Dynastia Miziołków" - test z lektury.

1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2.. Opowiadanie e. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. Rozwiąż test i sprawdź!. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d. baśni 3.Dynastia Miziołków - Test.. Kultura i rozrywkaSkomentuj.. Joanna Olech - Dynastia Miziołków [opracowanie] 16.. Ta książka bardzo nam się podoba.. Poruszone zostaje wiele tematów - między innymi relacji z rodzeństwem, poszukiwania sensu życia przez matkę oraz wiele innych ciekawych wątków.Leje w majtki, pije z butelki i odmawia mówienia w ludzkim narzeczu, a wszystko po to, żeby utrzymać posadę Ukochanego Dzidziusia Mamusi".Plik spr dynastia miziołków.docx na koncie użytkownika switezianka77 • folder szkoła podstawowa • Data dodania: 21 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. dodany: 2019-10-18 19:06:55, przez: MalwinaTest ze znajomości lektury "Dynastia Miziołków" - Joanna Olech.. 1) Jak nazywa się autor "Dynastii Miziołków"?. Sprzedam oryginalne opracowanie lektury Joanny Olech. ".

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?

0.Dynastia Miziołków.. Tagi dla tego testu: Mizioły,lektura,test,dynastia miziołków,joanna olechŚwietne sprawdzenie z lektury.. Jakiego koloru był irokez Piromana?. 1) Szczur Fify zachorował, ponieważ a) zjadł za dużo petów z popielniczki b) był za długo na diecie c) zjadł niedopałek cygara po wujku 2) Miziołek miał a) starszą i młodszą siostrę b) dwie młodsze siostry c) brata i siostrę 3) Jak nazywał się szczur Miziołka?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury - Teleturniej.. Jakie przedstawienie było wystawiane w szkole Miziołka?. Rozwiąż test składający się z 16 pytań.. Rodzina, czyli Dynastia Miziołków test codzienności przechodzi czasami w sposób iście ekscentryczny.. Autorką książki jest Joanna Olech.. Sprawdź swoją wiedzę.. W 1 części znajdują się testy wiedzy, które z pewnością okażą się przydatne w utrwalaniu wiedzy o bohaterach i fabule przeczytanych pozycji, a także doskonaleniu umiejętności uważnego czytania i wykorzystywania tekstu jako źródła informacji.Skomentuj.. Joanna Olech - Dynastia Miziołków [opracowanie] 16.. Ta książka bardzo nam się podoba.. Poruszone zostaje wiele tematów - między innymi relacji z rodzeństwem, poszukiwania sensu życia przez matkę oraz wiele innych ciekawych wątków.Leje w majtki, pije z butelki i odmawia mówienia w ludzkim narzeczu, a wszystko po to, żeby utrzymać posadę Ukochanego Dzidziusia Mamusi".. g. Kaszydło i Mały Potwór h. Buba i Beata i. Fifa i Piroman 4 Jakiego przedmiotu uczyła Przydawka?. Testy ze znajomości lektur dla uczniów klas IV-VI autorstwa Korcz Anna, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,30 zł.. "Dynastia Miziołków" to lektura sugerowana dla klasy 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt